logoBIP gov  

Stona Główna

  • Data wytworzenia: 22-04-24

Zapytanie ofertowe nr 2/2024

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie zaprasza do składania ofert na zadanie pod nazwą: "Obsługa serwisowa instalacji CO i CT, instalacji hydrantowej i instalacji WOD-KAN”    

 Termin składania ofert: do dnia 30 kwietnia 2024 roku

 Sposób złożenia ofert: 
Oferty należy składać w formie pisemnej lub w formie elektronicznej według wyboru:
  1.  Forma pisemna – oferta złożona w zamkniętej kopercie, na adres Zamawiającego:
    Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie,   z dopiskiem na kopercie: Oferta w postępowaniu nr 2/2024 na  „Serwis instalacji CO i CT, instalacji hydrantowej i instalacji WOD-KAN  na rzecz Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, ul. Broniewskiego 48, 01-771 Warszawa ” 
      
  2.  Forma elektroniczna – Wykonawca może złożyć ofertę w formie czytelnego, wypełnionego, podpisanego skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    W temacie wiadomości należy wskazać:  Oferta w postępowaniu nr 2/2024 na  „ Serwis instalacji CO i CT, instalacji hydrantowej i instalacji WOD-KAN  na rzecz Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, ul. Broniewskiego 48, 01-771 Warszawa ”         

 Wszelkie szczegóły związane z udziałem w niniejszym postępowaniu znajdują się w załączonym zaproszeniu do składania ofert nr 2/2024

 Zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt. ustawy z dnia 11 września 2019 roku prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2023 poz. 1605) niniejsze zamówienie publiczne nie przekracza kwoty 130 000,00 zł a zatem Zamawiający nie jest zobowiązany do stosowania tej ustawy w niniejszym postępowaniu.

Załączniki:

Zapytanie ofertowe nr 2

Załącznik nr 1 formularz ofertowy

Załącznik nr 2 wykaz usług

Załącznik nr 3 oświadczenie

Załącznik nr 4 oświadczenie

Załącznik nr 5 Instalacja CO i CT

Załącznik nr 6 Harmonogram CO,CT

Załącznik nr 7 Instalacja hydrantowa

Załącznik nr 8 Harmonogram Hydr.

Załącznik nr 9 Instalacja WOD-KAN

Załącznik nr 10 Harmonogram WOD-KAN

Załącznik nr 11 projekt umowy